Telefon: (+48) 32 718 68 22

Jesteś tutaj: USŁUGI KOMERCYJNE

USŁUGI KOMERCYJNE

TeleMED24 realizuje również usługi teleopieki komercyjnie dla mieszkańców całej Polski. 

W sprawie usług komercynych prosimy kontaktować się  poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy.

W formularzu opisz swoje potrzeby, niezłowcznie skonaktujemy się Tobą !

Napisz przez formularz

Informacja o przetwarzaniu danych:
Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych które zostały podane w formularzu kontaktowym jest MKW Spółka Akcyjna (ul. Krupówki 12, 34-500 Zakopane) – dalej: MKW. Ponadto, informujemy, że:
Dane osobowe będą przetwarzane przez MKW w celu przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu polegającego na możliwości przekazania odpowiedzi na pytanie dotyczące działalności gospodarczej i w oparciu o następującą podstawę prawną: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.
Dane osobowe będą przetwarzane w okresie utrzymywania naszych bieżących relacji związanych ze złożonym zapytaniem.
W MKW wyznaczono Inspektora Ochrony Danych - Katarzyna Wieczorkiewicz, z którym możesz kontaktować się drogą mailową na adres: ido@mkw.com.pl.
Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Odbiorcami danych są: nasi dostawcy, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. usługi IT (dostawca serwera, podmioty świadczące usługi wsparcia technicznego dla oprogramowania w którym przechowywane są dane osobowe). Przetwarzają oni dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Dodatkowo, przysługuje Ci prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie.


Jesteśmy podmiotem leczniczym. Od blisko 10 lat zajmujemy się pomocą naszym pacjentom między innymi w zakresie pielęgniarskie opieki długoterminowej domowej jak i rehabilitacji. Realizujemy świadczenia kontraktowane z NFZ jak i komercyjne.

Od ponad 5 lat realizujemy projekty oparte także na opiece zdalnej między innymi ten w Garbowie

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. 1-go Maja

24-150 Nałączów

 


NA SKRÓTY